Toužíte vydat třeba jen jediné číslo časopisu o své společnosti? Jste na správné adrese. Přesně podle vašich detailních představ a požadavků se postaráme o všechny autorské, grafické i polygrafické práce a magazín vám dodáme „na klíč“. Už na začátku 90.let jsme připravovali v třistatisícovém nákladu PPF magazín, který pomohl Podnikatelskému penzijnímu fondu rychle získat největší počet klientů a stát se lídrem trhu. Později jsme ve stejném třistatisícovém nákladu připravovali pro Českou podnikatelskou pojišťovnu magazín Filip. Už dvanáct let vydáváme časopis pro příznivce kultovní značky největšího světového výrobce aut s pohonem všech kol – Subaru magazín.  Pro společnost Emil Frey, významného importéra asijských vozidel značky Subaru, Toyota, Kia, Suzuki a Ssangyong  jsme připravovali i magazín EF.

Největší náklad z našich časopisů – a rovněž už dvanáctiletou tradici – má náš čtvrtletník SeTKání.

Kdo vlastní motoristický časopis s největším nákladem v ČR? Přece OSMIUM!

Subaru magazín

Subaru magazín

SUBARU, to je vyznání, životní názor a styl. Pro příznivce skvělých produktů japonské automobilky s šesti hvězdičkami ve znaku, největšího světového výrobce aut s pohonem všech kol, vydáváme dvakrát ročně tento elegantní magazín netradičního formátu na kvalitním křídovém papíře. Dočtete se v něm, co nového Subaru v České republice připravuje, co Subaru chystá ve světě, kdo v nejskvělejších čtyřkolkách s originálním motorem boxer jezdí na závodních tratích i v civilním provozu a co o těchto „šestihvězdičkových“ vozech píšou v tuzemských novinách a časopisech. V rubrice Země původu pravidelně nabízíme i nahlédnutí za oponu tradičních japonských kulturních fenoménů.

Ukázkové číslo ]

Emil Frey 2006

Emil Frey 2006 Před čtyřiaosmdesáti lety začal švýcarský motocyklový závodník Emil Frey ve své rodné zemi prodávat motocykly. Jeho původně skromný podnik ale rychle rostl a záhy se stal jednou z nejúspěšnějších firem v zemi Helvétského kříže. Prodávat začal i auta a přednostně nabízel vozy z Japonska a Koreje. Společnost rodiny Freyů brzy expandovala i do sousedních zemí - Francie a Německa. V posledních dvou desetiletích se úspěšně etablovala i v zemích bývalého východního bloku, v Maďarsku, Polsku a České republice. Krédem značky Emil Frey byly vždy serióznost, poctivost a profesionální přístup k zákazníkům. Reprezentace firmy v Českých zemích a na Slovensku přidává k těmto základním hodnotám ještě nadšení. Prodej a servis japonských vozů Toyota, Lexus a Subaru se nedávno rozrostl také o vozy korejských automobilek Kia a SsangYong. O tom všem vydává svědectví i magazín EF 2006. [ www.emilfrey.cz ]

Kdo vlastní motoristický časopis s největším nákladem v ČR? Přece OSMIUM!

Setkání

Setkání

Do sítě více než 300 stanic technické kontroly v celé ČR dodáváme zdarma motoristický magazín dobré pohody SeTKání. Čtyřikrát do roka v něm naleznete praktické informace z oblasti automobilů, žhavé novinky daného období, řidičské zkušenosti slavných osobností, pohled na silnice v blízkém i dalekém zahraničí nebo zajímavé čtení o významných českých fotografech. K tomu navíc soutěže o skvělé ceny, křížovky a plakáty světových i domácích hvězd závodních tratí.

V každém čísle poskytujeme oddělení Ministerstva dopravy BESIP prostor k propagaci jejích kampaní za větší bezpečnost na našich silnicích. Dosavadní čtenářský ohlas i stovky zaslaných vyluštění křížovky od čtenářů z celé republiky výmluvně svědčí o tom, že síť stanic technické kontroly, proporčně lokalizovaných po celém území ČR, je při stotisícovém nákladu našeho časopisu z hlediska efektivity zásahu cílové skupiny čtenářů s bezprostředním vztahem k motorismu a souvisejícím oborům, skvělou příležitostí pro inzerenty.
Pravidelně mezi ně patří pojišťovny (Česká pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Allianz, VZP, Wüstenrot), výrobci a dovozci automobilů i motocyklů (Škoda, Hyundai, Opel, Chevrolet, Citroën, KIA, Subaru, VW, Seat, Fiat, BMW, Yamaha, Honda  aj.), dodavatelé maziv (Castrol, Fuchs oil), výrobci pneu (Pirelli, Nokian) a producenti četných dalších komodit, souvisejících s automobilismem (Construct, Defend, Alcar, Brzdy, Bosch, APM-Automotive aj.).

Aktuální číslo ]
Podmínky a ceník inzerce ]


e-mail: setkani@osmium.cz, tel. a fax: +420 235 318 694
Copyright Osmium s.r.o., vydavatelství a nakladatelství